10,82 € brutto/h

Dla par praca w Holandii bez znajomości języka magazyn odzieży od zaraz Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 8 listopada 2021 01:50

Dla Polaków aktualna od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Tilburgu dla par na magazynie odzieży z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Tilburg.

Wynagrodzenie: 10,82 € brutto na godz. dla osób w wieku 21+ i dodatek za pracę w soboty, niedziele oraz w nadgodzinach.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień na magazynie odzieżowym;
  • pakowanie towarów, etykietowanie oraz przygotowywanie ich do wysłania;
  • pracownik będzie też przepakowywał towary oraz sprawdzał zwroty;
  • zadaniem będzie również wykonywanie innych zadań na magazynie.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • możliwość pracy na trzy zmiany;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • możliwość pracy w weekendy oraz brania nadgodzin.

Oferujemy:

  • pakiet socjalny;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • możliwość rozwijania się zawodowo, a także podnoszenia swoich kwalifikacji oraz zdobycia cennego doświadczenia;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • pracę także dla par i grup;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • podczas oddelegowania do innych prac stawka nie będzie mniejsza niż 9,82 € brutto na godz.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-magazyn-odziezy-od-zaraz-tilburg/

ID ogłoszenia: 199618568330408c