12,50 € brutto/h

Dla par praca w Holandii bez znajomości języka produkcja napojów od zaraz Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 14 października 2023 00:44

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Holandii dla par. Zatrudnienie w fabryce z Hagi od zaraz przy produkcji napojów. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewniał pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Haga.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy produkcji napojów energetycznych i izotonicznych;
  • praca przy taśmie;
  • obsługiwanie maszyn;
  • sprawdzanie jakości gotowych produktów oraz ich pakowanie i przygotowywanie do wysłania.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy od zaraz na dłużej;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego albo holenderskiego;
  • mile widziane doświadczenie;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie przez pierwsze trzy miesiące, a potem pomoc w znalezieniu własnego miejsca zamieszkania;
  • szkolenie wprowadzające;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • pomoc tłumacza albo koordynatora w języku polskim;
  • możliwość bezpośredniej współpracy z pracodawcą po 3 miesiącach bez pośrednictwa agencji.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail:

pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: Produkcja napojów Haga 23/24

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-holandia-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-napojow-haga/

ID ogłoszenia: 2876529993a56190