158 NOK/h brutto

Fizyczna praca Norwegia bez znajomości języka sortowanie paczek od zaraz Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Opublikowany: 9 maja 2019 03:09

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla pracowników fizycznych przy sortowaniu paczek. Zatrudnienie 2019 we Fredrikstad bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz paczek

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Termin: od zaraz

Stawka godzinowa: 158 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • rozładunek dostaw na magazynie
  • sortowanie paczek kurierskich przy taśmociągu
  • praca prosta w szybkim tempie
  • pracownik będzie obsługiwał skaner ręczny
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • pracowitość
  • szybkość, energiczność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • umowę norweską na stałe ale koniecznie z pozytywnym przejściem okresu próbnego, trwającego 3 miesiące
  • zatrudnienie na pełen etat z opcją pracy w godzinach nadliczbowych
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania aplikacji poprzez formularz, dostępny na stronie:

(proszę wybrać stanowisko „pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”)

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-fizycznej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-przy-sortowaniu-paczek-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 7615cd1f20161d63

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Norwegia bez znajomości języka sortowanie paczek od zaraz Fredrikstad”

  1. Fifi 1985 na 5 czerwca 2019 @ 11:51

    Witam serdecznie
    Jestem zainteresowany ofertą pracy mam 33 lata mówię po angielsku
    Proszę o kontakt telefoniczny
    +48798121902