26500 SEK brutto

Fizyczna praca Szwecja bez języka przy sortowaniu odzieży od zaraz Malmö 2019

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Malmö
  • Opublikowany: 11 lipca 2019 01:41

Oferta fizycznej pracy w Szwecji przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie 2019 aktualne od zaraz w Malmö dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Miejsce zatrudnienia: Malmö, Szwecja

Termin: od zaraz

Pensja: 26500 SEK brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy sortowaniu odzieży używanej
  • zadania wykonywane są manualne, w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna, zręczność
  • elastyczność, zwinność, pracowitość
  • przyjazne nastawienie
  • samodzielność
  • chęć do rozwoju
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • umiejętność rozróżniania materiałów i znajomość aktualnych trendów modowych będzie mile widziana
  • brak problemów ze zdrowiem

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki finansowe i rzetelnego pracodawcę
  • system zmianowy
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowych
  • pakiet odzieży roboczej
  • przeszkolenie pracownicze
  • atrakcyjne premie oraz dodatki
  • wsparcie przy zmianie miejsca zamieszkania – pomoc przy dopełnianiu formalności i w zorganizowaniu przejazdu
  • zakwaterowanie w cenie 4000 SEK dla osoby lub 6000 SEK dla pary

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy.

Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

pl.arbetsmedlet@swedenmail.com

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 7515d24ebb7698af