7,20 GBP/h brutto

Hemel Hempstead praca w Anglii od zaraz na magazynie przy pakowaniu

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Hemel Hempstead
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 12 października 2015 01:48

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii na magazynie przy rozładunku dostaw i rozmieszczaniu towaru na półkach. Zatrudnienie w Hemel Hempstead dla Polaków od zaraz.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Hemel Hempstead, Anglia

Wynagrodzenie: 7,20 GBP/h brutto

Obowiązki:

  • wszelkie prace magazynowe
  • rozładunek tirów
  • układanie towarów w odpowiednich miejscach na magazynie
  • zbieranie zamówień
  • kontrolowanie jakości produktów
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekujemy:

  • punktualne stawianie się na swoje zmiany
  • wysoka odpowiedzialność i motywacja
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:

  • na miejscu zapewnione jest gruntowne szkolenie pracownicze
  • wysokie zarobki
  • wynagrodzenie wypłaca raz w tygodniu – w każdy piątek
  • praca zmianowa – od 7 do 17 i od 21 do 7
  • możliwość pracy również w soboty w godzinach od 7 do 17
  • tygodniowo do wypracowania jest 50 godzin
  • pracownik ma na dzień pracy zapewnione 3 przerwy, jedną obiadową trwającą 30 minut
  • płatny urlop w wymiarze 28 dni na rok
  • w pracy każdy pracownik otrzymuje własną, zamykaną na kłódkę szafkę

Aplikacja:
Prosimy kontaktować się mailowo i telefonicznie.

Wiadomość z załączeniem CV należy przesłać na adres: cv1@maderecruitment.co.uk

kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerami:
(+44) 07459838037
(+44) 01604654877

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-na-magazynie-przy-pakowaniu-hemel-hempstead-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 611561711c3c08ab