13 euro brutto/h

Ingolstadt bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji samochodów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Ingolstadt
  • Opublikowany: 10 listopada 2016 05:24

Fabryka samochodów z Ingolstadt zatrudni od zaraz Polaków bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech na produkcji aut przy ich montażu na nowo otwartej linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Miasto: Ingolstadt, Niemcy
Pensja: 13 euro brutto na godzinę
Wakaty: 10
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • osoba która zostanie zatrudniona będzie przydzielona do obsługi nowo otwartej linii produkcyjnej
  • pracownik zajmować się będzie montażem części
  • sprawowanie kontroli jakości
  • dbanie o ciągłość produkcyjną

Oczekiwania:

  • praktyczna umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • dyspozycyjność od zaraz
  • doświadczenie w podobnej pracy lub wykształcenie o profilu mechanika
  • zdolności manualne
  • odpowiedzialne podejście do zadań

Zapewniamy:

  • pracę na zmianie dziennej w godzinach od 8 do 16
  • przynajmniej 140 godzin pracy miesięcznie
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla pracowników najsumienniejszych
  • zapewnione zamieszkanie płatne 250 euro miesięcznie od osoby w pokojach 2 lub 3 osobowych
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie wiadomości z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • neuearbeit@berlin.com

W tytule koniecznie prosimy wpisać: Produkcja samochodów osobowych od zaraz.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-samochodow-ingolstadt/

ID ogłoszenia: 49358233aab9c859

2 komentarze na “Ingolstadt bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji samochodów”

  1. Sylwesterwos na 1 lutego 2017 @ 16:43

    Witam jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt telefoniczny 690949268

  2. marekfazii na 2 lutego 2017 @ 09:57

    Witam jestem zainteresowany wraz z kolega posiadam doswiadczenie na stanowisku monrer-slusarz marekfazii@wp.pl