150 DKK/h brutto

Køge, od zaraz Dania praca bez znajomości języka na produkcji pizzy mrożonej

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Køge
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 7 maja 2024 13:20
  • Wygasa: 1 dzień, 2 godzin

Fabryka pizzy mrożonej z Køge poszukuje kandydatów do pracy w Danii od zaraz na produkcji spożywczej. Zatrudnienie bez znajomości języka na minimum 3 miesiące z zakwaterowaniem odpłatnym możliwym na miejscu:

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Køge

Zarobki: 150 DKK/h brutto

Liczba miejsc: 5

Start: od zaraz

Zadania:

  • Udział w procesie produkcji pizzy mrożonej w fabryce spożywczej w Køge.
  • Wykonywanie różnorodnych zadań produkcyjnych, w tym przygotowywanie składników, formowanie pizzy, pakowanie i etykietowanie produktów.
  • Układanie produktów na spodach/blatach pizzy (szynka, ser, pieczarki, ect.)
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia płynności procesu produkcyjnego.

Wymagania:

  • Brak wymaganej znajomości języka duńskiego – podstawowa komunikatywność mile widziana, ale nie jest konieczna.
  • Gotowość do pracy na produkcji spożywczej przez co najmniej 3 miesiące.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do wykonywania różnorodnych zadań produkcyjnych.
  • Motywacja do nauki i rozwoju w środowisku produkcyjnym.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki w wysokości 150 DKK/h brutto.
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz w fabryce pizzy mrożonej w Køge.
  • Zakwaterowanie odpłatne możliwe na miejscu dla pracowników w kwocie 2500 DKK miesięcznie.
  • Stabilne zatrudnienie przez okres co najmniej 3 miesięcy w dynamicznym środowisku produkcyjnym.

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/022/24

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: sikker@contractor.net

ID ogłoszenia: 72866396a975dce9

ilość wszystkich wyświetleń: 111, dzisiaj: 16