20,000.00

Kopřivnice praca w Czechach od zaraz bez języka przy produkcji foteli samochodowych

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Koprivnice
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 listopada 2019 03:14

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Kopřivnic poszukuje kandydatów do pracy w Czechach od zaraz. Oferta bez znajomości języka obcego przy produkcji foteli samochodowych oraz ich kontroli jakości.

EWL Group od 2007 roku zmienia europejski rynek pracy, oferując innowacyjne rozwiązania HR dla największych firm z kluczowych sektorów gospodarki. Dzięki doświadczeniu i kreatywnemu podejściu, jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku zatrudnienia pracowników z Azji i Europy Wschodniej.

Dołącz do rewolucji rynku zatrudnienia, jako:

Operator produkcji (Koprivnice, Czechy)

Obowiązki:
• montaż metalowych części foteli samochodowych
• kontrola jakości

Oczekujemy:
• motywacji do pracy
• dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:
• wynagrodzenie od 3000zł netto/miesiąc
• możliwość pracy w nadgodzinach
• pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
• pracę 8 h dziennie (pół godziny przerwy)
• czeską umowę o pracę (urlop, ubezpieczenie, składki)
• możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z firmą
• wsparcie Koordynatora
• bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
• darmowy transport firmowy z miejsca pracy do kwater
• stołówka z jedzeniem oraz napojami
• dofinansowanie do obiadu (bardzo tanie obiady za ok. 5 złotych)
• odzież pracowniczą
• szkolenie stanowsikowe umożliwiające podnoszenie kwalifikacji

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem:
695-230-863
lub wysłanie zgłoszenia
na adres e-mail: kornelia.repel@ewl.com.pl

Na mocy Porozumienia z dnia 22 maja 2018 r., zawartego między Spółkami: EWLIT sp. z o.o. sp. k., EWLIT sp. z o.o., EWL Outsourcing sp. z o.o., EWO sp. z o.o. na mocy którego określono zasady współadministrowania danymi osobowymi gromadzonymi w toku wykonywanej działalności gospodarczej przez ww. podmioty, przy czym Spółka EWL S.A. jest podmiotem uprawnionym do przetwarzania danych osobowych w imieniu ww. spółek, w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)(dalej: „RODO”), zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO informujemy, że: Współadministratorami Pani/Pana danych osobowych są spółki: EWLIT sp. z o.o. sp. k., EWLIT sp. z o.o., EWL Outsourcing sp. z o.o., EWO sp. z o.o., FWS Service sp. z o.o. Wszelkie kwestie dotyczące danych osobowych można kierować: na adres e-mail: daneosobowe[at]ewl.com.pl, listownie na adres siedziby podmiotu przetwarzającego dane w imieniu Grupy EWL tj. EWL S.A., Aleje Jerozolimskie 142B/VI piętro, 02-305 Warszawa, telefonicznie pod numerem: 22 228 95 85 .

ID ogłoszenia: 3505dc56f9619958

ilość wszystkich wyświetleń: 1022, dzisiaj: 3