od 14,50 € brutto/h

Na magazynie AGD bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: okres próbny z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 27 września 2022 00:22

Hurtownia z Berlina szuka od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie na magazynie sprzętu AGD bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewniał pracodawca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: od 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie przyjmowanie i rozładowywanie dostaw;
  • zbieranie towarów zgodnie z zamówieniami na paletach;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • zabezpieczanie sprzętów oraz wystawianie dokumentów;
  • zadaniem będzie obsługiwanie sprzętów, a w tym komputera.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • pracowitość;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • chęć nauki języka niemieckiego;
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • brak uzależnień;
  • zmotywowanie do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • pracę na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • odzież pracowniczą;
  • płatny urlop;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • wprowadzenie w obowiązki;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

arbeitbeiuns2022@fastmail.de z podaniem numeru referencyjnego: ma/b/09/22

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-agd-od-zaraz-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 5946331e322dbc58