9,25 GBP na godz.

Na magazynie sprzętu RTV bez znajomości języka Anglia praca od zaraz Brighton UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Brighton
  • Długość umowy: do końca roku 2020 albo dłużej
  • Opublikowany: 7 października 2020 02:42

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Anglii na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV. Zatrudnienie bez znajomości języka w Brighton UK z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Brighton.

Wynagrodzenie: 9,25 GBp na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • do obowiązków będzie należało zbieranie, a także paletowanie sprzętu elektronicznego, np. telewizorów, sprzętu stereo;
  • praca z wykorzystaniem ręcznego skanera oraz ręcznego wózka paletowego ze wspomaganiem ręcznym;
  • zamówienia kompletowane są na potrzeby sklepów detalicznych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz do końca 2020 roku;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia oraz znajomość języka;
  • brak problemów z prawem;
  • brak uzależnienia od używek;
  • szybkie tempo pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • uczciwość.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w cenie 50 GBP na tydzień;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • do końca roku 2020 warunki zatrudnienia będą bez zmian.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem e-mail: greatjob@fmail.co.uk z podaniem tytułu: RTV Brighton 09/2020”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-od-zaraz-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-sprzetu-rtv-w-brighton-uk/

ID ogłoszenia: 6255f7c60e9c76f6