od 13,00 € brutto/h

Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie zabawek od zaraz w Poczdamie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Poczdam
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 29 marca 2022 01:57

Hurtownia zabawek szuka od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Poczdamie na magazynie bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: od 13,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w charakterze pomocnika na magazynie;
  • wykonywanie różnych prac magazynowych – zbieranie zamówień, prace porządkowe i wystawianie dokumentacji.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • samodzielność;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • chęć pracy w systemie zmianowym z opcją brania nadgodzin.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • dobre warunki zatrudnienia;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • różne szkolenia;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • opiekę polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV i LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Hurtownia zabawek | Poczdam 2022

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-zabawek-poczdam/

ID ogłoszenia: 2936242105b28264