9,60 euro brutto/h

Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu keczupów od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Opublikowany: 19 maja 2016 05:18

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu keczupu i przecieru pomidorowego na linii produkcyjnej. Oferta z Bremen dla osób bez znajomości języka.

Rozpoczęcie: od zaraz

Stanowisko: Pakowacz keczupu

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Zarobki: 9,60 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za prace przy taśmie produkcyjnej, polegające na zdejmowaniu gotowych produktów, ich kontrolę jakości i pakowaniu do kartonów. Obowiązkiem będzie ułożenie pełnych kartonów na palecie i owinięcie stretchem.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka motywacja
  • sprawność fizyczna
  • możliwość wykonywania zadań powtarzalnych
  • rzetelność
  • otwartość na zmiany
  • zdolność do pracy w szybkim tempie

Zapewniamy:

  • pierwsza umowa na 3 miesiące
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia, atrakcyjne zarobki i pewność pracy
  • pracę od zaraz
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 150 euro plus media

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniższy adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: pakowanie/05/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-keczupu-bez-znajomosci-jezyka-bremen/

ID ogłoszenia: 675573c72eb1aef5

3 komentarze na “Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu keczupów od zaraz Bremen”

  1. Biser Ivanov na 21 maja 2016 @ 00:37

    Chetnie zaczne od zaraz mieszkam w okolicach bremen

  2. Jolanta12 na 23 maja 2016 @ 21:09

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy.gotowa zacząć od zaraz. nr. kom +508 383 797
    Pozdrawiam

  3. Justyna-hucz na 16 sierpnia 2016 @ 18:30

    Jestem zainteresowana pracą mój email justyna-hucz@wp.pl. Mieszkam w bremen pracowałam na podobnych stanowiskach będę bardzo wdzięczna za pracę oczywiście nic niechce za darmo