168,20 NOK/h

Norwegia praca bez znajomości języka przy pakowaniu perfum od zaraz Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 3 października 2019 01:21

Propozycja zatrudnienia od zaraz przy pakowaniu perfum w firmie z Oslo. Oferta tymczasowej pracy w Norwegii dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie będzie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Termin: od zaraz

Pensja: 168,20 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Zakres zadań:

  • łatwa praca przy pakowaniu perfum
  • pracownik będzie samodzielnie składał pudełka i wkładał do nich flakon, zamykał i odkładał na linię produkcyjną
  • ponadto obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolności manualne
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz na minimum 2 miesiące
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę na 2 miesiące próbne z możliwością przedłużenia
  • solidne warunki zatrudnienia
  • pomoc przy dopełnianiu formalności koniecznych do podjęcia legalnego zatrudnienia w Norwegii
  • pracę 40 godzin w tygodniu
  • wdrożenie w obowiązki i pomoc w pełnym zaaklimatyzowaniu się na stanowisku
  • wsparcie przy zmianie miejsca zamieszkania
  • pomoc rezydenta Polska na miejscu
  • ewentualnie na życzenie pomoc w zorganizowaniu płatnego lokum na miejscu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie wiadomości z załączeniem CV, na adres:

  • LagerarbeidBemanning@fastservice.com z dopiskiem „Ref. „lagermedarbeider 010/2019

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-perfum-oslo/

ID ogłoszenia: 2555d951a20a2909