175 NOK brutto

Norwegia praca na produkcji mrożonek od zaraz w Oslo z językiem angielskim

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 27 lutego 2015 01:32

Dam pracę w Norwegii dla osób w fabryce dań mrożonych. Zatrudnienie w Oslo na taśmie produkcyjnej od zaraz. Oferta dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miasto: Oslo

Zarobki: 175 NOK brutto za godzinę

Liczba wakatów: 5

Termin: praca od zaraz

Obowiązki:

  • charakter prac zależy od aktualnego zapotrzebowania
  • zadania odbywają się w pomieszczeniach z niską temperaturą
  • umiejętność utrzymywania ładu w miejscu pracy
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych po uprzednim szkoleniu
  • przygotowanie towarów do magazynowania
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • brak przeciwwskazań do pracy na hali w której temperatura wynosi ok 0-2 stopnie Celsjusza
  • zdolność do szybkiego wykonywania prac
  • duża dokładność, obowiązkowość
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wymagane jest doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej

Oferujemy:

  • praca na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie w cenie 3000 NOK miesięcznie
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • ciepła odzież ochronna
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • zapewnione pełne szkolenie stanowiskowe

Aplikacja:
Wiadomość zawierającą zdjęcie oraz CV prosimy przesłać na adres: biuro[at]workingservice.pl z dopiskiem “praca w Norwegii”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-mrozonek-od-zaraz-praca-w-norwegii-z-jezykiem-angielskim-w-oslo/

ID ogłoszenia: 44254efaaaebf1bd

ilość wszystkich wyświetleń: 4528, dzisiaj: 1

4 komentarze na “Norwegia praca na produkcji mrożonek od zaraz w Oslo z językiem angielskim”

  1. Witam,
    jestem zainteresowana ofertą pracy w Norwegii. pracuje na podukcji od 5 lat, osoba dokładna, sumienna.
    prosze o kontakt 792003352

  2. Madzia... na 11 marca 2015 @ 11:18

    Witam 😉 jestem zainteresowana tą ofertą pracy!Prosze o kontakt 513992873

  3. Witam , jestem zainteresowany podjęciem tej pracy. Doświadczenie w podobnej branży , pakowacz , magazynier. Dokładny i sumienny. proszę o kontant na adres email , wyślę Cv.

  4. Witam , jestem jak najbardziej zainteresowany oferta. Posiadam numer personalny mieszkam w Oslo . znam angielski, i ucze sie norweskiego . Jestem osoba ambitna i bardzo sie angazuje w to co robie . 96661048 , lub odpowiedz na email , to wysle cv. Dziekuje