168,40 brutto NOK

Norwegia praca od zaraz bez znajomości języka pakowanie perfum Oslo 2016

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: ok. 2 miesiące
  • Opublikowany: 7 marca 2016 03:43

Magazyn z kosmetykami oferuje zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu perfum. Tymczasowe ogłoszenie pracy w Norwegii (Oslo) na okres około 2 miesięcy.

Stanowisko: Pakowacz

Wynagrodzenie: 168,40 brutto NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba wakatów: 3

Miejsce zatrudnienia: Oslo

Zadania:

  • ręczne rozpakowywanie zestawów promocyjnych z kosmetykami
  • kontrola jakości, sprawdzanie zamknięć
  • oklejanie nowymi kodami
  • ponowne pakowanie w nowe kartoniki wraz z montażem zabezpieczeń
  • foliowanie
  • pakowanie do kartonów i tworzenie opakowań zbiorczych

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy zespołowej
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na magazynie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bezwzględna uczciwość
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu kwestii formalnych związanych z wyjazdem i podjęciem legalnej pracy w Norwegii
  • dla chętnych możliwość zorganizowania odpłatnego zakwaterowania na miejscu
  • wysokie zarobki

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem CV należy przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres:

  • Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem w nagłówku: “lagermedarbeider 13/2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-przy-pakowaniu-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 42856dc3f8f3e9db

2 komentarze na “Norwegia praca od zaraz bez znajomości języka pakowanie perfum Oslo 2016”

  1. tomasz_9 na 8 marca 2016 @ 18:08

    WItam.
    Wraz z narzeczoną poszukujemy pracy poza granicami Polski. Jesteśmy młodzi, zdrowi, energiczni, uczciwi i w pełni zmotywowani do szybkiego wyjazdu.
    Kontakt: tomasz_9@wp.pl 603892008

    Pozdrawiamy,

  2. AgnieszkaSzymon na 10 marca 2016 @ 09:29

    Witam Wraz z narzeczonym poszukujemy prace za granice jesteśmy młodzi Narzeczony posiada uprawnienia na wóznki widłowe oraz oboje posiadamy prawo jazdy kategori B Jesteśmy gotowi do podjęcia pracy od zaraz Jesteśmy bez nałogów
    Dane kontaktowe 730-611-627 Ninuniax55@wp.pl