do uzgodnienia

Norwegia praca od zaraz na magazynie z oświetleniem bez znajomości języka Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2017 00:29

Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz w Bergen jako magazynier w hurtowni oświetlenia. Oferta atrakcyjnej pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Magazynier

Miejscowość: Bergen, Norwegia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia NOK

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie zamówień dla klientów, którzy zamówili towar za pośrednictwem strony internetowej
  • obowiązkiem będzie zbieranie produktów, zabezpieczanie, pakowanie i adresowanie
  • zatrudnienie odbywa się na magazynie z delikatnym asortymentem – kloszami, lampami, żarówkami itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • samodzielność oraz zdolność do pracy w grupie i bezkonfliktowość
  • dokładność
  • przywiązywanie uwagi do detali
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • mile widziane doświadczenie poparte referencjami
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze w języku polskim lub angielskim
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania na miejscu w cenie 3500 NOK miesięcznie
  • dla najlepszych stałą, norweską umowę o pracę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • norwayworkers@europe.com z dopiskiem w nagłówku: mo/06/17

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-oswietleniem-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 2059996ff7594ac

1 odpowiedź na “Norwegia praca od zaraz na magazynie z oświetleniem bez znajomości języka Bergen”

  1. Witam,
    Próbowałem do państwa wysłać wiadomość wraz z CV ale niestety z dwóch adresów wraca mi zwrotka o niemożność wysłania do państwa wiadomości.
    Można na jakiś inny adres wysłać CV?
    Pozdrawiam

    Od administracji: w adresie email był błąd obecnie już poprawiliśmy, dziękujemy za zwrócenie uwagi.