9,50 £/h + mieszkanie

Od zaraz Anglia praca przy pakowaniu leków bez znajomości języka Londyn 2019

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 lutego 2019 04:55

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii na stanowisku pakowacza. Zatrudnienie w Londynie dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu leków. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione jest na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz leków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce: Londyn, Anglia

Liczba wakatów: 4

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie oraz przepakowywanie leków
  • obowiązkiem osoby będzie wyjęcie blistrów/słoiczków z opakowania, włożenie w nowe pudełko z ulotką w języku angielskim

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zdolność do pracy w zespole
  • dostępność od zaraz
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy w Anglii dla par i grup
  • darmowe zakwaterowanie na czas trwania umowy
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych, związanych z podjęciem legalnej pracy w Anglii
  • minimalny kurs wymiany funta na złotówki – 5 PLN za 1 GBP

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • oxf@solution4u.com
  • OGŁOSZENIE WYGASŁO

z dopiskiem „pakowanie leków Londyn 2019”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-anglii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-lekow-w-londynie-2019/

ID ogłoszenia: 8495c6c58ea5df90

1 odpowiedź na “Od zaraz Anglia praca przy pakowaniu leków bez znajomości języka Londyn 2019”

  1. Jestem zainteresowany, Nie moge wyslac maila na podany adres