od 3000 zł netto/miesiąc

Od zaraz bez znajomości języka praca w Czechach na produkcji części samochodowych, Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mlada Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 1 rok
  • Opublikowany: 23 lipca 2018 00:11

Fabryka z Mladá Boleslav poszukuje od zaraz chętnych do legalnej pracy w Czechach. Oferta bez znajomości języka przy produkcji części samochodowych – katalizatorów i układów wydechowych.

Rekrutacyjno-szkoleniowa Agencja DP WORK otrzymała prestiżową nagrodę “FIRMA SUKCESU” w programie START Plus w ramach oceny Krajowej Nagrody Jakości w 2014 roku, jako pierwsza i dotychczas jako jedyna Agencja zatrudnienia w historii przyznawania tej nagrody.

Agencja DP WORK jest w rankingu TOP 10 największych Agencji Personalnych w Republice Czeskiej.
Rekrutujemy pracowników na różne stanowiska na potrzeby wielu renomowanych firm, skupiających swoją działalność na terenie Republiki Czeskiej.

Zachęcamy do odwiedzenia nas na Facebooku: ” DP WORK – PL” (kontakt w języku polskim)

Daj sobie szansę na stabilne zatrudnienie !

FAURECIA EMISSIONS CONTROL TECHNOLOGIES, MLADÁ BOLESLAV, s.r.o. (miasto Mladá Boleslav-Bezděčín)

Produkcja części samochodowych, głównie układów wydechowych i katalizatorów.

Opis stanowiska:

Obsługa półautomatycznych robotów spawalniczych oraz giętarek. Wkładanie materiału do giętarek i maszyn do cięcia, odbieranie i układanie gotowych elementów. Kontrola szczelności i jakości spoin.

Praca do przyuczenia – Szansę ma każdy kandydat, który spełnia nasze wymagania.

2 lub 3 – zmianowy system pracy

Wymagania
– bardzo dobry stan zdrowia
– wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane (będzie dodatkowym atutem) – zapewniamy pełne przeszkolenie
– umiejętność pracy w zespole
– zdolność rozpoznawania kolorów
– nie wymagamy znajomości j. czeskiego
– chęć i motywacja do pracy

Nasza oferta
– od 18 500 CZK netto/miesiąc (około 3000 zł) – wynagrodzenie podstawowe bez nadgodzin
– orientacyjna stawka godzinowa: od 119 CZK netto/godzina
– możliwość nadgodzin – wynagrodzenie miesięczne uzależnione od ilości przepracowanych godzin
– 1500 CZK – zwrot kosztów podróży
– cotygodniowe zaliczki
– czeska umowa o pracę na okres 1 roku z możliwością przedłużenia
– wyżywienie na terenie fabryki z dopłatą od pracodawcy (55%)
– darmowe badania lekarskie
– darmowa odzież i obuwie robocze
– możliwość rozwoju i awansów
– zakwaterowanie w hotelu pracowniczym z dopłatą od Agencji DP WORK lub dopłata do własnego zakwaterowania
– ubezpieczenie zdrowotne (pakiet socjalny)
– 20 dni urlopu (płatnego)
– konto bankowe i abonament komórkowy na dogodnych warunkach
– możliwość zdobycia doświadczenia w branży Automotive u renomowanego pracodawcy oraz bezpośredniego zatrudnienia.

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę. Od pracowników nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na: workczechrepublic@dpwork.pl

Wszystkim, którzy przesłali CV dziękujemy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli przy aplikacji:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach do agencji pośrednictwa pracy DP WORK s.r.o., zarejestrowanej pod adresem: ul. Vodičkova 791/41, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, Republika Czeska w celach dodania mojej osoby do bazy danych, której administratorem jest agencja pośrednictwa DP WORK s.r.o. oraz realizacji procesu rekrutacji: przedstawienia mojej kandydatury potencjalnym pracodawcom oraz wysyłania ofert pracy przez okres jednego roku zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, aż do momentu pisemnego wycofania zgody”

ID ogłoszenia: 6085b53492c36fea

ilość wszystkich wyświetleń: 846, dzisiaj: 1