do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii na produkcji dipów i sosów bez języka 2018 Giessen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Giessen
  • Opublikowany: 7 czerwca 2018 01:20

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Holandii do podjęcia od zaraz na produkcji dipów i sosów. Oferta 2018 z fabryki w Giesseni bez znajomości języka holenderskiego – pracodawca wymaga jednak komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji dipów i sosów

Miejscowość: Giessen/ Sleeuwijk – Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres zadań:

  • jest to praca w zakładzie produkcyjnym przy wytwarzaniu dipów oraz sosów ziołowych i czosnkowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przeprowadzanie kontroli jakości, dbanie o ciągłość produkcyjną i dostarczanie surowców
  • do zadań należą prace porządkowe, obsługiwanie maszyn i przeprowadzanie konserwacji
  • wprowadzanie danych do systemu

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy w Holandii na dłużej
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • prawo jazdy kat.B będzie mile widziane
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • ubezpieczenie pracownicze
  • miejsce zamieszkania
  • przejazdy lokalne
  • możliwość korzystania płatnego zamieszkania zapewnianego przez agencję pracy w Holandii
  • zatrudnienie w nowoczesnej firmie z dobrą pozycją na miejscu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy przesyłać zgłoszenia poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 3065b16fe0c48623