do ustalenia

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy pakowaniu ozdób świątecznych Emmerich

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Emmerich
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2016 06:50

Od zaraz na okres około 3 miesięcy firma z miejscowości Emmerich poszukuje pakowaczy do podjęcia pracy w Niemczech przy pakowaniu ozdób świątecznych. Pracodawca oczekuje komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego.

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp.z o.o. ( nr certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta osób do pracy w Niemczech na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY (pakowanie ozdób świątecznych)
Miejsce pracy: EMMERICH

Główne zadania:
– selekcja i pakowanie artykułów świątecznych;
– kontrola jakości produktów;

Od kandydatów oczekujemy:
– komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego;
– dokładności;
– zdolności manualnych;
– chęci do pracy;
– umiejętności pracy w zespole;

Oferujemy:
– pracę od zaraz na okres około 3 miesięcy;
– zakwaterowanie;
– polską umowę;

Email: d.jania@derksen-polska.pl

ID ogłoszenia: 751579f4064399ea

ilość wszystkich wyświetleń: 896, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Derksen
  • Zarejestrowany od: 1 sierpnia 2016

Inne przedmioty dodane przez Derksen

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Derksen »