168,40 NOK brutto/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka pakowanie perfum Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2017 00:56

Proponujemy możliwość zatrudnienia w Oslo dla 2 Polaków bez znajomości języka. Od zaraz praca w Norwegii przy pakowaniu perfum począwszy od 2 maja 2017 na czas określony.

Stanowisko: Pakowacz perfum
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Rozpoczęcie: od 2 maja 2017
Stawka godzinowa: 168,40 NOK brutto

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za rozpakowanie partii kosmetyków z zestawów promocyjnych i ponowne pakowanie oraz oklejanie
  • nieskomplikowane zadania na magazynie
  • kompletowanie zamówień i dbanie o porządek
  • montowanie zabezpieczeń

Wymagania:

  • zdolność do wykonywania zadań w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii na 2 miesiące
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na magazynie
  • otwartość

Zapewniamy:

  • umowę na czas określony
  • bardzo dobre zarobki
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • pomoc w sprawach formalnych
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania

Uwaga! Pracownik ponosi jednorazowy koszt tłumaczenia oraz przygotowania dokumentów w wysokości 300 NOK. Opłata ta będzie odciągana na miejscu z pierwszego wynagrodzenia. Nie pobieramy żadnych należności przed podjęciem pracy w Norwegii.

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem aktualnych dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 017/2017″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pakowanie-perfum-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-dla-polakow-oslo/

ID ogłoszenia: 3858f7777866c5c