160-180/h NOK brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par bez znajomości języka produkcja kosmetyków w Bærum

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bærum
  • Opublikowany: 30 września 2019 01:26

Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Bærum na produkcji kosmetyków. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka i doświadczenia. Możliwe odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Bærum, Norwegia

Pensja: 160-180 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 5 par

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce korzystającej z nowoczesnych rozwiązań na produkcji produktów z branży kosmetycznej
  • do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie obsługa maszyn, dbanie o jakość, kontrola procesów produkcyjnych itp.

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • sumienność, zaangażowanie, pracowitość
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • umiejętność pracy w zespole
  • brak uzależnień
  • prawo jazdy kat.B oraz własne auto

Zapewniamy:

  • pracę w Norwegii do podjęcia od zaraz
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Norwegii
  • możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania
  • dla najlepszych zatrudnienie na dłużej
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • norwayworker@europe.com z dopiskiem w tytule: pr/10/19

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-baerum/

ID ogłoszenia: 805d8f80f4465b1