138 SEK brutto/h

Od zaraz dam pracę w Szwecji bez znajomości języka pakowanie owoców egzotycznych Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Opublikowany: 19 stycznia 2017 04:29

Zatrudnimy pary bez znajomości języka w przetwórni ze Sztokholmu przy sortowaniu i pakowaniu owoców egzotycznych. Praca w Szwecji do podjęcia od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz
Miejsce zatrudnienia: Sztokholm, Szwecja
Wynagrodzenie: 138 SEK brutto na godzinę
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca fizyczna na magazynie dystrybucyjnym przy sortowaniu i pakowaniu owoców egzotycznych
  • pracownik zajmuje się przygotowaniem odpowiedniej ilości skrzynek z zawartością do wysyłki dla kontrahentów
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Szwecji
  • szybkość, zwinność, energiczność
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zręczność
  • umiejętność sprawnego zorganizowania czasu pracy
  • energiczność

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz w oparciu o legalną, szwedzką umowę – pierwsza umowa będzie podpisana na 3 miesiące
  • dla pracowników najrzetelniejszych możliwość zatrudnienia na stałe
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • możliwe nadgodziny

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

  • arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Szwecja praca dla par pakowanie owoców egzotycznych, Sztokholm 2017

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 75587f85d81451f

5 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Szwecji bez znajomości języka pakowanie owoców egzotycznych Sztokholm”

  1. Iwona23041968 na 21 stycznia 2017 @ 20:26

    WITAM CIEPLUTKO.
    WRAZ Z KOLEZANKA JESTEM GOTOWA DO PODJECIA PRACY OD ZARAZ SPELNIAMY WSZYSTKIE WARUNKI UMOWY. MOJ TEL 48 884 324 766 e-mail lieske.iwona@gmail.com
    Z powazaniem.

  2. Witam razem z bratem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Spełniamy wszystkie oczekiwania ponadto posiadam doświadczenie w pakowaniu owoców. Proszę o kontakt mailowy: lidia89@vp.pl

  3. Kamil Obara na 23 stycznia 2017 @ 19:49

    Witam. Gotowość pracy od zaraz. Z własnym transportem.
    Email : obek2012@gmail.com
    tel : 48 534 921 931

  4. Witam mieszkam od paru lat w Szwecji szukam pracy czy jest mozliwosc współpracy u Panstwa prosze o kontak na maila
    siwa415@wp.pl z powazaniem Agnieszka.j

  5. Witam
    Ja także jestem zainteresowana ofertą pracy w Szwecji, spełniam wszelkie wymagania dotyczące oferty. Proszę o kontakt mailowy 19dzasta90@gmail.com