124,60 DKK/h brutto

Od zaraz Dania praca dla par przy pakowaniu wędlin bez znajomości języka Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Opublikowany: 26 września 2018 22:52

Od zaraz zatrudnienie w Kopenhadze dla osób bez znajomości języka na produkcji przy pakowaniu wędlin krojonych. Dania praca dla par w fabryce – przetwórni mięsnej. Gruntowne przeszkolenie zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 124,60 DKK na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 4

Miejsce zatrudnienia: Kopenhaga, Dania

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy pakowaniu wędlin krojonych przy linii produkcyjnej w fabryce z Kopenhagi
  • dbanie o wysoką jakość i praca w warunkach chłodniczych

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do podjęcia pracy w Danii od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wysoka motywacja
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 4500 DKK miesięcznie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odzież roboczą a także środki i sprzęt do pracy
  • legalną, duńską umowę oraz pracę na pełny etat
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/60/18

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker2019@execs.com

ID ogłoszenia: 9215babb653f28e9