146,80 SEK/h

Od zaraz dla par dam pracę w Szwecji na produkcji napojów bez języka fabryka Ystad

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Ystad
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 7 maja 2024 13:11
  • Wygasa: 1 dzień

Fabryka z Ystad poszukuje osoby lub pary do pracy w Szwecji od zaraz na produkcji napojów. Ogłoszenie bez znajomości języka także jest dostępne, a zakwaterowanie dla pracowników zorganizowane na miejscu (opłata 3600 SEK miesięcznie).

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Ystad

Zarobki: od 146,80 SEK/h brutto

Liczba wakatów: 4

Start: ASAP

Zadania Pracownika:

  • Udział w procesie produkcji napojów zgodnie z instrukcjami i standardami firmy.
  • Przygotowywanie surowców i materiałów potrzebnych do produkcji.
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (po przeszkoleniu).
  • Zapewnienie wysokiej jakości produktów i przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej w dynamicznym środowisku produkcyjnym.
  • Możliwość pracy w systemie zmianowym.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Brak wymagań językowych – ogłoszenie otwarte dla osób bez znajomości języka szwedzkiego.
  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest wymagane.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 146,80 SEK/h brutto.
  • Zakwaterowanie zapewnione na miejscu dla pracowników (opłata 3600 SEK miesięcznie).
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Szansa na rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Aplikacja:

Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

Arbetsmedlet@swedenmail.com  z dopiskiem: Napoje, Ystad 2024

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: Arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 15666396d808f4d9

ilość wszystkich wyświetleń: 89, dzisiaj: 1