15,25 € brutto/h

Od zaraz dla par praca Niemcy bez języka przy pakowaniu lodów 2024 Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do czerwca 2024
  • Opublikowany: 10 lutego 2024 00:32

Tymczasowe zatrudnienie w Dreźnie dla par bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu lodów. Zakwaterowanie darmowe będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 15,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • dokładne pakowanie lodów na podstawie standardów jakościowych;
  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej;
  • naklejanie etykiet i pakowanie gotowych już produktów;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • chęć ciągłego doskonalenia się;
  • możliwość pracy w systemie zmianowym na pełny etat;
  • dokładność;
  • doskonała organizacja pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pracę w dynamicznym środowisku produkcyjnym;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV w języku polskim i niemieckim z aktualnym zdjęciem można kierować na adres e-mail:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie lodów Drezno 2024, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-dla-par-przy-pakowaniu-lodow-w-dreznie-2024/

ID ogłoszenia: 50665c5d6eb4584d