4000 PLN

Od zaraz dla par praca w Czechach bez języka na produkcji części samochodowych Pilzno 2019

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Pilzno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2019 01:25

Z bezpłatnym zakwaterowaniem również dla par dostępna od zaraz praca w Czechach przy produkcji części samochodowych. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka obcego również jest możliwe.

Opis firmy:

Agencja pracy, Persona-Direktservice Sp. z o. o. (nr 10965), zajmująca się zatrudnianiem osób do pracy za granicą, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji – Czechy

Obowiązki:

produkcja części samochodowych na liniach produkcyjnych (praca dla kobiet i mężczyzn)

Wymagania:

chęci do pracy w określonych normach i tempie czasu
gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
dobrego stanu zdrowia

Nie wymagamy doświadczenia! Na miejscu organizowane są darmowe szkolenia przed przystąpieniem do pracy.

Oferta:

zatrudnienie długoterminowe (czeska umowa o pracę)
wynagrodzenie 3000 – 3900 zł netto/m-c + nadgodziny
dodatki za pracę w godzinach nocnych, w weekendy, za nadgodziny etc.
darmowe lub dofinansowane zakwaterowanie (dla par pokoje 2-osobowe)
zniżki na posiłki
szkolenie wdrażające do pracy
opiekę koordynatora
możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Cv prosimy przesyłać poprzez przycisk do aplikowania lub na adres e-mail praca@persona-direktservice.pl

źródło: gratka.pl

ID ogłoszenia: 6985ca0edde88808