12,85 € brutto/h

Od zaraz Niemcy praca dla par pakowanie galanterii skórzanej bez języka w Wolfsburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Wolfsburg
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 20 marca 2021 01:09

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu galanterii skórzanej. Zatrudnienie w Wolfsburgu dla pakowaczy bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu płatnego zakwaterowania.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Wolfsburg.

Wynagrodzenie: 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczne pakowanie galanterii skórzanej, np. portfele, paski, torebki itp.;
  • przeprowadzanie dokładnej jakości, a także wkładanie produktu do opakowania, które jest wyłożone atłasem razem z kartą gwarancyjną oraz certyfikatem autentyczności;
  • praca odbywa się w fabryce w środowisku monitorowanym (trzeba podpisać odpowiednie zgody).

Wymagania:

  • precyzyjność;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • szybkie tempo pracy;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • szkolenie w języku polskim;
  • wsparcie w zorganizowaniu płatnego zakwaterowania;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • świadczenia socjalne;
  • opłacanie podatku oraz opiekę zdrowotną;
  • możliwość skorzystania z systemu poleceń pracowniczych;
  • wypłatę zawsze na czas.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie: http://bit.do/rekrutacja-leiharbeiter

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-pakowanie-galanterii-skorzanej-wolfsburg/

ID ogłoszenia: 3756054b3c2263e5