8-9,50 GBP/h

Od zaraz oferta pracy w Anglii bez znajomości języka produkcja kosmetyków Leeds

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Leeds
  • Opublikowany: 27 października 2016 03:59

Pilnie poszukujemy pracowników na produkcję kosmetyków w fabryce z Leeds UK. Ogłoszenie pracy w Anglii do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Miasto: Leeds, Anglia
Pensja: 8-9,50 GBP na godzinę pracy
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • nieskomplikowane zadania produkcyjne, np: przygotowywanie mieszanek, pakowanie gotowych wyrobów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługiwanie maszyn produkcyjnych, dbanie o ciągłość produkcyjną, kontrolę jakości, ustawianie pustych opakowań na taśmie, itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra organizacja czasu pracy
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • możliwość i gotowość do zatrudnienia na stałe w Anglii
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • świetne zorganizowanie
  • zręczność

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych
  • wprowadzenie w obowiązki

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy, na adres:

  • jobs4u@englandmail.com z dopiskiem w tytule: „Produkcja kosmetyków, Leeds 11/2016″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/produkcja-kosmetykow-od-zaraz-praca-anglia-bez-znajomosci-jezyka-w-leeds/

ID ogłoszenia: 3195810061472482

ilość wszystkich wyświetleń: 1769, dzisiaj: 1