10,79/h € brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez języka produkcja pizzy Bunschoten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Opublikowany: 2 stycznia 2020 01:58

Od zaraz oferta atrakcyjnej pracy w Holandii na produkcji pizzy, zapiekanek i ciast. Zatrudnienie w fabryce z Bunschoten dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Lokalizacja: Bunschoten, Holandia

Pensja: 10,79 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy pracy na produkcji pizzy, zapiekanek i ciast
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie nakładanie półproduktów na baty, kontrola jakości, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę holenderską
  • pensję wypłacaną co 4 tygodnie
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie
  • przejazdy do pracy w Holandii
  • ubezpieczenie
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • łatwy i bezproblemowy dostęp do paska wypłat, dokumentów i rozliczeń
  • na start pracownik otrzyma pakiet o wartości 120 PLN w którego skład wchodzi słowniczek, poszewka na pościel i karta do telefonu
  • możliwość pobrania zaliczki po pierwszym tygodniu o wartości 150 euro

Aplikacja:
Kontakt telefoniczny, dostępny jest pod numerem:

  • +48 77 545 75 75

Zgłoszenie można przesłać mailowo, na adres:

  • m.tabaka@covebo.pl

źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001598-produkcja-pizzy/

ID ogłoszenia: 545e087c6add9cc

ilość wszystkich wyświetleń: 728, dzisiaj: 1