173,20/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka przy pakowaniu mrożonek Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Opublikowany: 28 lutego 2019 12:49

Aktualna oferta pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu mrożonek. Zatrudnienie w fabryce żywności ze Stavanger od zaraz dla pakowaczy gotowych do szybkiego podjęcia pracy.

Stanowisko: Pakowacz mrożonek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: 173,20 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca w fabryce spożywczej przy zadaniach porządkowych, kontroli jakości produkcji
  • obowiązkiem będzie pakowanie produktów gotowych
  • zadania wykonywane są na hali produkcyjnej przy temperaturze ok -2 do 2 stopni Celsjusza

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • zdolność do pracy w grupie
  • sprawność manualna
  • atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych niskiego składowania
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • pełne szkolenie pracownicze
  • pracodawca zapewnia odzież roboczą a także wszelkie środki ochronne
  • zatrudnienie w sprawdzonej firmie na podstawie legalnej, norweskiej umowy o pracę
  • pomoc w szukaniu mieszkania do wynajęcia
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • możliwość korzystania z norweskiej świadczeń finansowych
  • zatrudnienie na okres próbny z możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz, dostępny na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

z zaznaczeniem stanowiska „Pakowanie żywności Stavanger”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-mrozonek-od-zaraz-stavanger/

ID ogłoszenia: 1935c727f8f51074