26 000 CZK brutto/mc

Od zaraz praca Czechy bez znajomości języka na produkcji klimatyzacji samochodowych Liberec

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Liberec
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2023 00:48

Na produkcji klimatyzacji samochodowych potrzebni od zaraz Polacy do pracy w Czechach. Zatrudnienie w Libercu bez znajomości języka jako pracownik produkcji. Pracodawca zapewnia dofinansowanie do codziennych dojazdów.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Liberec.

Wynagrodzenie: od 26 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie elementów składających się na układ klimatyzacji;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości;
  • praca na 3 zmiany po 8 godzin od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • bonus 10 000 CZK;
  • dofinansowanie do codziennych dojazdów w wysokości 120 CZK na zmianę (około 550 PLN na mc);
  • bonus obecnościowy;
  • dodatek do wyżywienia w firmowej stołówce;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu;
  • szkolenie pracownicze;
  • trzynaste wynagrodzenie;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • strefę relaksu na produkcji;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • czeską umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem zdrowotnym;
  • wsparcie koordynatorki;
  • zatrudnienie również bez doświadczenia na produkcji.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

michal.kowalczyk@manuvia.com albo prosimy zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 451

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/operator-produkcji-w-libercu-2/

ID ogłoszenia: 97564df2026e6b9f