168 NOK/h+mieszkanie

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka na produkcji napojów Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2017 02:00

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Pilnie poszukujemy osób na produkcję napojów w fabryce z Lillehammer. Pracodawca preferuje zgłoszenia od osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Termin: od zaraz

Miasto: Lillehammer, Norwegia

Zarobki: 168 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • sprawowanie kontroli jakości nad wybranymi procesami produkcyjnymi
  • dbanie o ciągłość produkcyjną oraz przenoszenie składników
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • zdejmowanie z taśmy produkcyjnej produktów gotowych
  • paletowanie zgrzewek

Oczekiwania:

  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na analogicznym stanowisku
  • dużą zaleta będzie znajomość języka angielskiego
  • brak nałogów
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • własne auto
  • sumienność
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia również przy dopełnianiu spraw formalnych
  • bardzo dobre zarobki
  • pracę na okres 3 miesięcy
  • umowę bezpośrednio z norweskim pracodawcą
  • bezpłatne zamieszkanie w 2-3 osobowych, w pełni wyposażonych pokojach z dostępem do wi-fi

Aplikacja:
Za pośrednictwem poniższego formularza:

ahttps://www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2017

Prosimy o przesłanie powyższego formularza z oznaczeniem opcji: „Produkcja napojów Lillehammer”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-napojow-lillehammer/

ID ogłoszenia: 7365a15ec9617518

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka na produkcji napojów Lillehammer”

  1. grzegorz2712 na 1 grudnia 2017 @ 09:24

    W odpowiedzi na państwa ogłoszenie jestem zainteresowany praca