8-9,50 GBP/h

Od zaraz praca w Anglii bez znajomości języka na produkcji kosmetyków Leeds UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Leeds
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 15 czerwca 2017 02:47

Pilnie zatrudnimy osoby bez znajomości języka w fabryce na produkcji kosmetyków. Anglia praca w Leeds dla Polaków do podjęcia od zaraz. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejscowość: Leeds, Anglia
Rozpoczęcie: od zaraz
Stawka: do ustalenia

Opis zadań:

  • nieskomplikowane prace produkcyjne związane z wytwarzaniem oraz pakowaniem wyrobów kosmetycznych
  • układanie pustych opakowań na taśmę do maszynowego napełnienia
  • sprawdzanie jakości, dokręcanie i zdejmowanie produktów z taśmy
  • paletowanie towaru i wydawanie do magazynowania
  • obsługa maszyny produkcyjnej
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez managera

Oczekiwania:

  • przywiązywanie uwagi do detali
  • dyspozycyjność od zaraz
  • świetna organizacja czasu pracy
  • gotowość i chęć podjęcia stałej pracy w Anglii
  • brak uprzedzeń
  • zręczność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę w wynajętych mieszkaniach
  • przeszkolenie pracownicze oraz trening
  • wsparcie przy zorganizowaniu zamieszkania
  • opieka koordynatora Polaka

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • jobs4u-2017@englandmail.com z dopiskiem w tytule: „Produkcja kosmetyków, Leeds 06/2017″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-anglii-przy-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-leeds/

ID ogłoszenia: 51959410c4cb154a

6 komentarzy na “Od zaraz praca w Anglii bez znajomości języka na produkcji kosmetyków Leeds UK”

  1. Jestem zainteresowana z partnerem to praco prosimy o kontakt ‭‭+44 7482 146130‬‬

  2. ania171293 na 17 czerwca 2017 @ 16:01

    Jestem zainteresowana Państwa ofertą , proszę o kontakt mailowy .

  3. Witam,
    jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy
    proszę o kontakt mailowy
    Pozdrawiam

  4. Jestem zainteresowana tą ofertą pracy. prosze o kontakt. pozdrawiam

  5. Mateusz1238 na 27 czerwca 2017 @ 22:05

    Witam,

    Jesteśmy zainteresowani – 4 osobowa grupa studentów z Wrocławia, wszyscy mamy doświadczenie pracy w Skandynawii, proszę o kontakt : jakubszymon@poczta.onet.pl / tel. kom. 666915673.

    Pozdrawiam

  6. NATALIAaa na 6 lipca 2017 @ 09:37

    Jestem zainteresowana oferta pracy . Proszę o kontakt przez e-mail. Pozdrawiam