9,85 GBP brutto/h

Od zaraz praca w Anglii bez znajomości języka dla par na produkcji kanapek Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące lub dłużej
  • Opublikowany: 7 marca 2023 00:20

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Anglii dla par na produkcji kanapek 2023. Zatrudnienie w Londynie od zaraz dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnił pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9,85 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6 (albo 3 pary lub grupa).

Zadania na stanowisku:

  • praca siedząca wykonywana przy taśmie produkcyjnej;
  • zadaniem będzie składanie kanapek – sandwichy i wrapów – na podstawie instrukcji pracodawcy;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • posiadanie aktualnych badań do celów sanitarnych;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji albo w gastronomii;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • brak uzależnień;
  • chęć brania nadgodzin.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z dostępem do Internetu i łazienką;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych w UK;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail:

smartwork.uk@yahoo.com z dopiskiem: produkcja Sandwichy Londyn 03/23

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-anglii-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-dla-par-fabryka-w-londynie/

ID ogłoszenia: 74464062a335b1a2