Do uzg.

Od zaraz praca w Anglii bez znajomości języka produkcja ciastek Londyn 2022

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 lipca 2022 01:41

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Anglii przy produkcji ciastek. Zatrudnienie w fabryce z Londynu od zaraz dla pracowników produkcji. Pracodawca zapewnia możliwość stałej współpracy.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac związanych z produkcją ciastek, a także innych wyrobów piekarniczych;
  • pracownik będzie obsługiwał urządzenia na danym dziale oraz dbał o porządek w miejscu pracy;
  • obowiązkiem będzie także pakowanie oraz wydawanie towaru.

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP.

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym;
  • stabilne zatrudnienie;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • stałą pracę po okresie próbnym;
  • możliwość rozwijania się zawodowo.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV prosimy wysyłać na adres e-mail: praca@polishvillagebread.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-ciastek-od-zaraz-londyn/

ID ogłoszenia: 90062d597af006ec