2,000.00

Od zaraz praca w Belgii 2022 na produkcji czekolady jako operator maszyn z językiem angielskim

  • Kraj: Belgia
  • Miasto lub region: Belgia
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2022 00:30

Od zaraz ciekawa oferta pracy w Belgii na produkcji czekolady jako operator maszyn. Ogłoszenie 2022 adresowane do kandydatów ze znajomością języka angielskiego. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Belgii

obowiązki:
Przygotowanie i uruchomienie maszyn
Obsługiwanie, monitorowanie i dostosowanie różnych parametrów maszyny.
Kontrolowanie jakości wyrobionych produktow

wymagania:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – produkcja
znajomość języka angielskiego

belgijska umowa o pracę
Stawka 15,40 Euro Brutto za godzinę
– 40 godzin pracy tygodniowo, możliwość wypracowywania nadgodzin

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać “produkcja czekolady Belgia ”
Prosimy o dodanie klauzuli:

ID ogłoszenia: 248625edd8ebb1cd

ilość wszystkich wyświetleń: 519, dzisiaj: 1