125 DKK/h brutto

Od zaraz praca w Danii na produkcji środków czystości bez języka Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aalborg
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 9 października 2017 01:19

Pilnie poszukujemy Polaków do pracy w Danii na produkcji środków czystości. Ogłoszenie z fabryki w Aalborg aktualne od zaraz dla osób bez znajomości języka duńskiego. Na miejscu pracodawca zapewnia odpłatnie zamieszkanie. Konieczna znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji środków czystości

Termin: od zaraz

Umowa: na 6 miesięcy

Wynagrodzenie: 125 DKK brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Aalborg, Dania

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie nadzorowanie procesów produkcyjnych, związanych z wytwarzaniem proszków, płynów a także kapsułek do pralek/zmywarek
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych po przejściu szkolenia produkcyjnego
  • pakowanie oraz magazynowanie

Oczekiwania:

  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
  • chęć podnoszenia kwalifikacji oraz duże zaangązowanie
  • język angielskie w stopniu komunikatywnym
  • dostępność na najbliższe 6 miesięcy
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • dokładność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie kontraktu na pół roku
  • zamieszkanie w 2 pokojowym mieszkaniu za 3500 DKK wynajęcie pokoju lub 7000 DKK całego mieszkania
  • pracę od zaraz
  • gruntowne przeszkolenie oraz liczne szkolenia pracownicze na miejscu pozwalające na zdobycie doświadczenia i rozwój pracownika

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/51/17

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 28259d9f51b7d491

ilość wszystkich wyświetleń: 2072, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Od zaraz praca w Danii na produkcji środków czystości bez języka Aalborg”

  1. Witam. A bez jezyka ang jest mozliwosc?

  2. Witam jestem z kolegą w Danii ,pracujemy i szukamy lepiej płatnej pracy minimum 120 koron godzina od zaraz , mamy 7 dni na wypowiedzenie umowy w obecnej pracy pozdrawiam Kuba

  3. Witam jestem z kolegą w Danii ,pracujemy i szukamy lepiej płatnej pracy minimum 120 koron godzina od zaraz , mamy 7 dni na wypowiedzenie umowy w obecnej pracy pozdrawiam Kuba i Adrian