16,25 € brutto/h

Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka produkcja detergentów fabryka Nijmegen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijmegen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca czerwca 2024 lub dłużej
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2024 00:47

Z darmowym zakwaterowaniem do podjęcia praca w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Nijmegen od zaraz na produkcji detergentów. Pracodawca zapewnia pomoc polskiego koordynatora.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Nijmegen.

Wynagrodzenie: 16,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o zgodność z obowiązującymi standardami firmy podczas realizowania kolejnych etapów produkcji;
  • kontrolowanie pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • sprawdzanie jakości wyprodukowanych towarów;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych przez kierownika.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na linii produkcyjnej lub podobnym stanowisku;
  • zaangażowanie i otwartość;
  • mile widziana umiejętność pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz do końca czerwca 2024;
  • elastyczność godzinowa.

Oferujemy:

  • zapoznanie z obowiązkami;
  • zwrot kosztów transportu z Polski do 200 € na podstawie odpowiednich dokumentów;
  • zatrudnienie do końca czerwca 2024 z opcją przedłużenia dla zainteresowanych pracowników;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: detergenty Nijmegen 2024

Źródło: praca-holandia24.pl/ogloszenia/produkcja-detergentow-dam-prace-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-fabryka-nijmegen/

ID ogłoszenia: 956662a0aae809a0