11,19 euro/h brutto

Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek Dalfsen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dalfsen
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 10 czerwca 2018 22:21

Poszukujemy chętnych bez znajomości języka do pakowania ciastek w zakładzie piekarniczym z Dalfsen. Oferta atrakcyjnej pracy w Holandii od zaraz dla kandydatów z przynajmniej podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji ciastek

Lokalizacja: Dalfsen, Holandia

Wynagrodzenie: 11,19 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w pełni zautomatyzowanej fabryce produkującej wyroby piekarnicze – głównie ciastka
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie produktów gotowych do pudełek
  • zadania wykonuje się na linii produkcyjnej a także w części magazynowej przy pakowaniu towarów na palety
  • praca na hali w temperaturze pokojowej

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialność
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • stałą pracę i raz na miesiąc wypłatę pensji
  • czytelny  pasek wypłat
  • przejazdy sprawdzonymi przewoźnikami
  • miejsce zamieszkania
  • opiekę koordynatora polskojęzycznego w kraju pracy
  • ubezpieczenie
  • pomoc przy sprawach urzędowych
  • możliwość pobierania zaliczek po przepracowaniu tygodnia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 535b1cddc2c212c

ilość wszystkich wyświetleń: 1570, dzisiaj: 1