do uzgodnienia

Od zaraz praca w Holandii dla par bez języka na magazynie sklepów JUMBO Raalte

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Raalte
  • Opublikowany: 21 maja 2020 02:13

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na magazynie sieci sklepów Jumbo. Zatrudnienie w Raalte dla par bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu sklepów Jumbo

Lokalizacja: Raalte, Holandia

Start: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Umowa: na pół roku

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie dobywa się w magazynie dystrybucyjnym sieci JUMBO
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie zbieranie produktów z użyciem skanera ręcznego
  • pracownik będzie zajmował się przeprowadzaniem kontroli jakości produktów i pakowaniem ich do skrzynek

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • wysoka precyzja, przykładanie się do obowiązków
  • elastyczność
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym a także w weekendy
  • dostępność od zaraz na 6 miesięcy

Oferujemy:

  • zatrudnienie tymczasowe w oparciu o holenderską umowę
  • wysokie wynagrodzenie
  • atrakcyjne dodatki za pracę w systemie zmianowym
  • pensje wypłacane raz w tygodniu
  • opcja wyjazdu w parze – (małżeństwa, pary, znajomi)
  • możliwość skorzystania z pakietu pracowniczego z zakwaterowaniem, ubezpieczeniem, przejazdami wewnętrznymi oraz uniformem do pracy

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

www.ottoworkforce.pl/praca/orderpicker-jumbo-w-raalte-bez-znajomosci-jezyka-obcego/

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-dla-par-bez-jezyka-na-magazynie-sklepow-od-zaraz-raalte/

ID ogłoszenia: 9575ec45e9bd891b