do uzgodnienia

Od zaraz praca w Holandii na produkcji dipów i sosów bez języka Giessen 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Giessen
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Opublikowany: 23 maja 2019 01:46

Oferta aktualnej pracy w Holandii od zaraz na produkcji dipów i sosów. Zatrudnienie w Giessen dla Polaków bez znajomości języka niderlandzkiego i doświadczenia – szkolenie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji dipów i sosów

Miejsce zatrudnienia: Giessen, Niemcy

Wakaty: 6

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • przygotowywanie sosów i dipów ziołowych oraz czosnkowych
  • dbanie o wysoką jakość
  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej
  • dostarczanie surowców
  • obsługa, mycie i konserwacja maszyn produkcyjnych
  • aktualizowanie danych w systemie

Oczekiwania:

  • chęć i gotowość do podjęcia pracy na dłużej za granicą
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat.B będzie mile widziane
  • dostępność
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • odpłatnie zorganizowane przez Agencję Pracy zakwaterowanie, przejazd lokalny oraz ubezpieczenie
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej
  • zatrudnienie w rodzinnej firmie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia umiejętności co wiąże się w przyszłości z awansem

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

  • +48 77 456 16 05
  • +48 77 456 16 06
  • +48 77 456 16 07
  • +48 608 016 500
  • +48 608 494 300

Możliwość również aplikowania poprzez źródło.

źródło: https://tnsgroup.pl/praca-przy-produkcji-dipow-i-sosow/

ID ogłoszenia: 3995ce46974be3ed

ilość wszystkich wyświetleń: 848, dzisiaj: 1