1850-2250/mc brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie obuwia 2019 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 21 stycznia 2019 04:52

Aktualnie poszukujemy komisjonerów, również bez znajomości języka do pracy w Niemczech 2019 na magazynie obuwniczym. Zatrudnienie od zaraz w hurtowni z Hamburga przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 1850-2250 euro brutto miesięcznie – stawka uzgadniana będzie indywidualnie na podstawie doświadczenia i stopnia znajomości języka

Obowiązki:

  • prace porządkowe na półkach
  • zbieranie zamówień
  • pakowanie produktów
  • rozładunek i załadunek

Wymagania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • punktualność, elastyczność, pracowitość
  • zdolność do pracy w grupie, przyjazne nastawienie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widzenie jest doświadczenie a także znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • przeszkolenie pracownicze i zapoznanie z zasadami BHP
  • do 30 dni urlopu płatnego rocznie
  • zatrudnienie na 3 miesięcznej umowie z możliwością podjęcia stałej współpracy
  • dofinansowanie do dań kupowanych w barze pracowniczym

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. mg/a4/05/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-obuwniczym-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 3885c44736befab2