15-20 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech 2017 bez znajomości języka na produkcji samochodów Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 15 września 2017 05:25

Aktualna propozycja zatrudnienia w fabryce z Kolonii dla osób bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji-montażu elementów samochodów przy taśmie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Termin: od zaraz

Stawka godzinowa: 15 do 20 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Kolonia, Niemcy

Wakaty: 20

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji samochodów osobowych
  • głównym zadaniem będzie montaż – samodzielne składanie elementów oraz aut
  • praca przy taśmociągu z użyciem narzędzi i elektronarzędzi
  • dbanie o odpowiednią jakość

Oczekiwania:

  • zręczność i sprawność
  • duża dokładność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy przy montażu lub wykształcenia technicznego w kierunku mechanika
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość wykonywania zadań monotonnych
  • szybkość, zwinność i chęć rozwoju

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • legalną umowę o pracę
  • na miejscu zapewnione zamieszkanie w 2 pokojowych mieszkaniach, koszt to 250 euro od pokoju lub 500 euro za całe mieszkanie
  • rzetelne przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu
  • uniform roboczy
  • niemiecką umowę

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem CV na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja samochodów osobowych, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-na-produkcji-samochodow-w-kolonii/

ID ogłoszenia: 45659baf55d45f96

ilość wszystkich wyświetleń: 2095, dzisiaj: 1