14,50 € brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech dla par bez języka pakowanie czekoladek Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 5 września 2023 00:15

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech 2023. Zatrudnienie w Dreźnie bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie maszyn pakujących;
  • kontrolowanie jakości produktów na różnych etapach produkcji;
  • ręczne pakowanie czekoladek albo pralin do pudełek lub plastikowych wkładek;
  • naklejanie etykiet na opakowania.

Wymagania:

  • efektywność i umiejętność podejmowania szybkich decyzji;
  • mile widziane doświadczenie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • atutem będzie znajomość języka.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • elastyczny system pracy;
  • umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Praliny Drezno 09/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-drezno/

ID ogłoszenia: 40864f62b7446f0d