2650 - 2850 € brutto/mc

Od zaraz praca w Niemczech dla par bez języka produkcja kremu czekoladowego Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 20 czerwca 2023 00:11

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech 2023. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii bez znajomości języka przy produkcji kremu czekoladowego. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2650 – 2850 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy produkcji kremu czekoladowego;
  • pakowanie gotowych produktów i przygotowywanie ich do wysłania.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • sumienne i rzetelne wykonywanie swoich zadań;
  • pracowitość i punktualność.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • płatne zakwaterowanie;
  • zatrudnienie również dla par;
  • zatrudnienie także dla osób bez znajomości języka.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech proszone są o wysyłanie zgłoszeń (najlepiej w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail:

dringende-arbeit@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 07/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-na-produkcji-kremu-czekoladowego-fabryka-koln/

ID ogłoszenia: 7356490976b24296