2045/mc €

Od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Lipsk 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Opublikowany: 11 maja 2020 02:04

Aktualna propozycja zatrudnienia w fabryce z Lipska przy pakowaniu perfum. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 6

Miasto: Lipsk, Niemcy

Pensja: 2045 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa aczkolwiek powtarzalna i monotonna praca manualna przy ręcznym pakowaniu perfum
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolowanie jakości produktu – ale tylko wizualnie, a następnie wkładanie produktu do opakowania kartonowego
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie, pracowitość, zdyscyplinowanie
  • możliwość wykonywania pracy monotonnej
  • wysoka kultura osobista i przyjazne nastawienie
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia okresu zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę, koszt to 250 euro miesięcznie od osoby
  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • arbeiteinstellen@fastmail.de

Wiadomość należy zatytułować: „Pakowanie perfum, Lipsk 2020”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-praca-niemcy-przy-pakowaniu-perfum-lipsk-2020/

ID ogłoszenia: 175eb7cb47c4acc