136,80 SEK/h brutto

Od zaraz praca w Szwecji na produkcji napojów bez znajomości języka Göteborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Göteborg
  • Opublikowany: 19 października 2017 03:29

Szwecja praca od zaraz do podjęcia dla Polaków. Propozycja zatrudnienia w Göteborgu bez znajomości języka w fabryce na produkcji napojów gazowanych, energetycznych i izotonicznych.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 136,80 SEK na godzinę pracy brutto

Miasto: Göteborg, Szwecja

Zakres zadań:

  • wszelkie prace produkcyjne zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie gotowych produktów – zdejmowanie z taśmy, przenoszenie skrzynek, zadania porządkowe itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • dostępność od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • zdyscyplinowanie
  • zdolność do pracy  w zespole

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zapewnione płatnie w okolicy fabryki
  • umowę o pracę zgodną ze standardami szwedzkimi na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia dla najlepszych
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Szwecja na produkcji napojów, Göteborg 2017

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 76959e66f0701bc1

ilość wszystkich wyświetleń: 2063, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Od zaraz praca w Szwecji na produkcji napojów bez znajomości języka Göteborg”

  1. Proszę o kontakt jestem gotowy do wyjazdu do pracy mój nr 694190705.Pozdrawiam.

  2. anna i grzegorz na 22 października 2017 @ 23:02

    Witam,
    jesteśmy zainteresowani pracą , dyspozycyjni w 100% kontakt 507-004-095 Pozdrawiam.