28000 SEK/mc brutto

Od zaraz praca w Szwecji przy pakowaniu kosmetyków bez języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Opublikowany: 10 grudnia 2018 00:41

Aktualna propozycja zatrudnienia w Sztokholm dla osób bez znajomości języka. Oferta atrakcyjnej pracy w Szwecji od zaraz przy pakowaniu kosmetyków na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce: Sztokholm, Szwecja

Wakaty: 2

Umowa: na pół roku

Wynagrodzenie: 28000 SEK miesięcznie brutto

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce kosmetyków na stanowisku pakowacza
  • pracownik będzie zajmował się kontrolą jakości i pakowaniem gotowych produktów

Wymagani:

  • sprawność manualna
  • zaangażowanie
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • uczciwość
  • dostępność od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na okres połowy roku
  • legalną umowę o pracę
  • rzetelne przeszkolenie i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • zgrany zespół
  • atrakcyjne zarobki
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta i pomoc przy formalnościach
  • zakwaterowanie w cenie 3500 SEK miesięcznie w pokojach 2 osobowych z dostępem do wspólnej łazienki oraz kuchni

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Pakowanie kosmetyków – Sztokholm 2019

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.co

ID ogłoszenia: 825c0d6dbcb902e