8-9,50 GBP/h

Oferta pracy w Anglii 2017 bez języka na magazynie ze sprzętem AGD Milton Keynes

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Milton Keynes
  • Długość umowy: 2 tygodnie z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 20 marca 2017 01:48

Oferta pracy w Anglii na magazynie dużej hurtowni ze sprzętem AGD. Ogłoszenie 2017 aktualne od zaraz dla 2 Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Magazynier
Miasto: Milton Keynes, Anglia, UK
Pensja: w zależności od doświadczenia i znajomości języka stawka waha się od 8 do 9,50 GBP na godzinę
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zbieranie zamówień na palety
  • obsługa zleceń dla klientów hurtowych – sklepów
  • praca wykonywana będzie za pomocą ręcznego wózka paletowego
  • rozładunek dostaw oraz rozkładanie produktów na magazynie
  • przygotowywanie mniejszych zamówień dla klientów indywidualnych

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w podobnej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak problemów ze zdrowiem
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pracę za pośrednictwem agencji pracy
  • atrakcyjne zarobki
  • zamieszkanie zapewnione w wynajętych apartamentach, tygodniowy koszt to 70 GBP
  • dla chcących więcej zarobić oferujemy możliwość pracy na nadgodziny oraz na zmianie nocnej

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie wiadomości za pośrednictwem poczty elektronicznej z załączeniem CB oraz LM na adres:

  • uk-employment@europe.com z dopiskiem w nagłówku: „hurtownia AGD MK Marzec 2017”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-na-magazynie-hurtowni-agd-z-milton-keynes-bez-jezyka-2017/

ID ogłoszenia: 50058ce59ba7847d